Przejdź do treści

5 najlepszych memów po meczu Polska-Senegal

20/06/2018 12:55 - AKTUALIZACJA 31/05/2022 13:11

5 najlepszych memów po meczu Polska-Senegal.

Polscy reperezentacja przegrałapierwszy mecz na Mundialu w Rosji. Na stadionie Spartaka Moskwa ulegli drużynie Senegalu 1:2. Polacy stracili bramki pechowo i po błędach. W 37. minucie po strzale Idrissy Gueye piłka odbiła się od Thiago Cionka i wpadła do siatki obok kompletnie zdezorientowanego Wojciecha Szczęsnego.
Od początku drugiej połowy Polacy dłużej utrzymywali się przy piłce, ale w 60. minucie popełnili bardzo kosztowny błąd. W stronę własnej bramki piłkę wycofał Grzegorz Krychowiak, który nie zauważył wbiegającego na murawę, a opatrywanego wcześniej Mbaye Nianga. Nie widział go również Jan Bednarek, który przegrał z nim pojedynek biegowy. Napastnik Torino przejął piłkę, minął wybiegającego poza pole karne Szczęsnego i bez trudu trafił do pustej bramki.

W 86. minucie winę częściowo odkupił Krychowiak. Z rzutu wolnego dośrodkował Kamil Grosicki, a 28-letni pomocnik bardzo ładnym uderzeniem głową zdobył kontaktowego gola.

Wynik nie uległ już zmianie, co oznacza, że Polacy nie przełamali złej passy w pierwszych meczach w mistrzostwach świata.

Kolejny mecz Polacy rozegrają w niedzielę w Kazaniu z Kolumbią.

W internecie pojawiło się mnóstwo memów komentujących wynik wczorajszego meczu. Oto 5  z najzabawniejszych spośród nich:

Źródło: PAP, Demotywatory.pl, Fangol.pl, Kwejk.pl