Przejdź do treści

Euro 2020: Polacy przegrali ze Słowacją. 5 najlepszych memów

15/06/2021 10:34 - AKTUALIZACJA 14/12/2023 23:23

Reprezentacja Polski przegrała niestety ze Słowacją 1:2 w swoim pierwszym meczu na Euro 2020. Oto najlepsze memy.

Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał. Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu na Euro 2020 ze Słowacją przegrała 1:2. W pierwszej połowie meczu w Sankt Petersburgu bramkę samobójczą strzelił Wojciech Szczęsny, który tym samym zapisał się historii finałów ME jako pierwszy bramkarz, który strzelił sobie gola samobójczego. W 46. minucie wyrównał Karol Linetty, a w 69. minucie prowadzenie naszym rywalom dał Milan Skriniar. Warto dodać, że dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną otrzymał Grzegorz Krychowiak.

Polscy kibice są bardzo rozczarowani występem naszych piłkarzy. W internecie pojawiło się mnóstwo memów komentujących wynik wczorajszego meczu. Oto 5  z najzabawniejszych spośród nich: