Przejdź do treści

Polka poza pierwszą piątką w finale „America’s Got Talent”

15/09/2022 10:31 - AKTUALIZACJA 22/11/2023 18:30

Wiadomości ze świata: Sara James poza finałową piątką amerykańskiego „Mam Talent”: 17. edycję AGT wygrał taneczny zespół Mayyas.

Sara James poza finałową piątką amerykańskiego "Mam Talent"

Sara James poza finałową piątką amerykańskiego „Mam Talent”

Pomimo świetnego finałowego występu 14-letniej Polki, nie udało jej się wygrać „America’s Got Talent”. Zwycięzcą tegorocznej, 17 edycji talent show został taneczny zespół Mayyas.

Finał 17 edycji amerykańskiego show „America’s Got Talent” odbył się w nocy z wtorku na środę czasu polskiego. Oprócz Sary James, w finale znalazło się 10 konkurentów – każdy z nich chciał wypaść jak najlepiej. Więcej o jej występie pisaliśmy TUTAJ.

Młodziutka Polka ponownie zachwyciła amerykańską publiczność oraz jury. W finale wystąpiła z utworem „Running Up That Hill” Kate Bush.

Podczas finałowego odcinka show w czwartek nad ranem czasu polskiego polska wokalistka miała okazję jeszcze raz zabłysnąć na scenie „America’s Got Talent”. Przed ogłoszeniem wyników głosowania Sara zaśpiewała „Let’s Get It Started” wraz ze słynną grupą Black Eyed Peas. Jak relacjonował amerykański The Sun, legenda sceny, raper Will.I.Am stwierdził, że Sara już jest wielką gwiazdą i „ma wszystko, czego trzeba, by przejść na kolejny poziom”. Sara zaś stwierdziła, że jest wdzięczna za okazję, jaką dostała.

Zwyciężczyniami „America’s Got Talent” zostały libańskie tancerki z The Mayyas. Drugie miejsce zajęła również tancerka – Kristy Sellars. Trzecie miejsce przypadło wokaliście country Drake Milligan.

źródło: America’s Got Talent, PolskiObserwator.de